مدرسه پاییزه «مغز و ذهن» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۷ کد : ۶۲۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۱۸
دانشگاه تهران با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی، مدرسه پاییزه «مغز و ذهن» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، این دانشکده با هدف ترویج و گسترش دانش علوم شناختی و افزایش آگاهی‌ها در زمینه ساختار و فعالیت‌های مغز، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، مدرسه پاییزه «مغز و ذهن: تغییر پذیری و بازگشت‌پذیری» را برگزار می‌کند.

بر اساس اطلاعیه این دانشکده، در این دوره آموزشی موضوعاتی از قبیل «دنیای شگفت‌انگیز مغز»، «بازگشت‌پذیری توانایی‌های از دست رفته مغزی»، «تصویربرداری کارکرد مغز»، «روش‌های تحریک مغزی»، «ارزیابی شناختی»، «رباتیک شناختی»، «بازی‌های شناختی»، «تحریک مغزی»، «بازتوانی عصبی شناختی» و «نقش فرایندهای شناختی ضمنی در رفتارهای اعتیادی» توسط استادان مجرب تدریس و تشریح می‌شود.

دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران به منظور شناسایی استعدادهای پژوهشی و پویاسازی مراودات علمی، همزمان با مدرسه پاییزه مغز و ذهن که از ۷ تا ۱۳ مهر ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد، مسابقه‌ای را با موضوع «ایده پژوهشی برتر» نیز برگزار می‌کند.

گفتنی است که تمامی دانشجویان، پژوهشگران و استادان علاقه‌مند به موضوعات علوم شناختی و علوم اعصاب شناختی می‌توانند در یک فضای صمیمی با ارائه «خلاقیت پژوهشی» خود، با یکدیگر به رقابت بپردازند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

فرهیخته ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۸:۲۷
بسیار عالی. خیلی مایلم در صورت امکان در این دوره شرکت کنم.