استقبال گرم دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور از «روزی با دانشگاه تهران»-۱

۰۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۰ کد : ۶۰۱۰ اخبار اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۴۸۶۴
دومین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با استقبال گسترده دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری همراه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، برگزاری دومین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران» با شعار «من دانشگاه تهرانی هستم» که به منظور آشنایی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری با رشته‌ها، پردیس ها، دانشکده‌ها و امکانات دانشگاه تهران، دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۹ صبح آغاز شد، بااستقبال گسترده‌ای مواجه شد.

با ثبت نام حدود ۸۶۰۰ علاقه‌مند به حضور در دومین دوره برنامه «روزی با دانشگاه تهران»، شمار بازدیدکنندگان از این برنامه با رشدی بیش از ۱۰۰ درصد نسبت به سال گذشته، مواجه بوده است.

از همان ساعت ابتدایی صبح دوشنبه ۸ مرداد، دانشکده فنی در پردیس مرکزی دانشگاه تهران شاهد حضور گسترده دانش‌آموزان علاقه‌مند بود و ظرف نیم ساعت ظرفیت سالن چمران این دانشکده تکمیل شد.

در برنامه ویژه این دانشکده به مناسبت دومین دوره برگزاری «روزی با دانشگاه تهران»، دکتر مهدی حسنلو، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس دانشکده‌های فنی ضمن تشریح وضعیت مکانی دانشکده‌ها، امکانات، سطح بالای علمی این دانشکده، تاکید کرد: استانداردهای علمی یک دانشگاه و دانشکده شرط لازم است اما کافی نیست. این ویژگی فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و بین‌المللی در قالب تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی و حضور دانشجویان رشته‌های مختلف در یک دانشگاه بزرگ واحد است که شرط کافی فرآیند دانشجویی را میسر می‌کند.

«روزی با دانشگاه تهران» در واقع برنامه‌ای برای تحکیم پیوند دانشگاه و جامعه، آشنایی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری با فضای دانشگاه و ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه تلاش برای ورود به نماد آموزش عالی ایران است.

استقبال گرم دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور از «روزی با دانشگاه تهران» -۲

گزارش برنامه «روزی با دانشگاه تهران»

گزارش تصویری - عکاس: اکبر پورباقر مقدم


( ۱۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.