فراخوان پذیرش شرکت‌های توسعه‌ای از سوی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

۰۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۷ کد : ۶۰۰۹ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۲۴۴

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در نظر دارد به منظور افزایش هم‌افزایی علمی و ارتقاء فناوری نسبت به پذیرش تعداد محدودی شرکت، در حوزه های فناوری اینترنت اشیاء (IOT) و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) اقدام نماید:

شرایط لازم: 

 1. سابقه سه ساله فعالیت شرکت و ارائه حداقل سه اظهارنامه مالیاتی (در صورت تغییر عنوان شرکت، سوابق شرکت قبلی که حداقل ۵۰ درصد سهام‌داران مشترک باشند).
 2. داشتن حداقل ۸ میلیارد ریال گردش مالی (مجموع کل درآمد و کل هزینه) مطابق اظهارنامه مالیاتی در سه سال اخیر (مجموعاً).
 3. ارائه حداقل ۳۰ لیست ماهانه بیمه در طی مدت سه سال اخیر.
 4. ارائه‌دهنده محصولات و خدمات در سطوح فناوری متوسط به بالا (منظور محصولات و خدماتی است که از فرآیندهای تحقیق و توسعه و یا مهندسی معکوس تولید شده باشند و در حال ارائه به بازار باشند).
 5. حداقل سطح آمادگی فناوری (TRL8) محصولات / خدمات.
 6. عدم عضویت و استقرار هم‌زمان در سایر پارک‌های علم و فناوری کشور.

شرکت‌هایی که سهام‌داران آن از میان دانشجویان، دانش‌آموختگان و یا اعضاء هیأت علمی دانشگاه تهران باشند در اولویت پذیرش خواهند بود.

مزایای استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران:

 1. بهره‌مندی از مزایا و معافیت‌های قانونی پیش‌بینی شده مربوط به شرکت‌های مستقر در پارک‌های علم و فناوری کشور (ماده ۹ قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات)
 2. امکان بهره‌مندی از مزایای هم‌افزایی علمی ناشی از استقرار در پارک دانشگاه تهران.
 3. امکان بهره‌مندی از خدمات مربوط به عقد قراردادهای انتقالی.
 4. امکان بهره‌مندی از خدمات تجاری‌سازی (اتاق سرمایه).
 5. امکان بهره‌مندی از خدمات کلینیک کسب و کار (حقوقی، بیمه و مالیات).
 6. امکان بهره‌مندی از خدمات صندوق پژوهش و فناوری پارک.

مراحل پذیرش: ۱- تکمیل کاربرگ‌های پذیرش ۲- بررسی و پذیرش اولیه (تکمیل پرونده) ۳- شرکت در جلسات داوری فنی و کارگروه ارزیابی ۴- اعلام نتیجه نهائی

* برآورد زمانی مراحل پذیرش از زمان خاتمه فراخوان به طور متوسط برابر سه ماه است.

برای هماهنگی‌های بیشتر و همچنین در خصوص سوالات خارج از موارد مطرح شده در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با کارشناس مربوطه به شماره تلفن ۸۸۲۲۰۷۰۰ – داخلی ۱۸۶، تماس حاصل فرمایید.

کلیه متقاضیان برای انجام مراحل بعدی و دریافت و ارسال کاربرگ‌های پذیرش به آدرس اینترنتی stp.ut.ac.ir/toseiot مراجعه فرمایند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.