فعالیت‌های کانون گردشگری باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران

برگزاری سفر و دوره آموزشی برای بیش از هزار نفر از دانشگاهیان در سال ۱۳۹۷

۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۷:۴۹ کد : ۵۹۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۲۱
کانون گردشگری باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون برای بیش از هزار نفر از دانشگاهیان و خانواده آن‌ها، سفر و دوره آموزشی برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی، کانون گردشگری باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون برای بیش از هزار نفر از دانشگاهیان و خانواده آن‌ها سفرهای متنوع علمی، زیارتی، فرهنگی و تفریحی برنامه‌ریزی و اجرا کرده است.

این کانون در راستای ایجاد اشتغال برای دانش‌آموختگان رشته‌های گردشگری، زبان‌های خارجی، تاریخ، معماری، هنر، ادبیات و سایر رشته‌های مرتبط، با همکاری یک موسسه آموزش گردشگری کشور از ابتدای سال ۱۳۹۷ در حال برگزاری دوره آموزشی جامع راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی بوده است.

در مجموع کانون گردشگری باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران توانسته است طی سال تحصیلی جاری به بیش از سه هزار نفر از دانشگاهیان و خانواده آن‌ها خدمات متنوع گردشگری ارائه دهد.

گفتنی است کانون گردشگری باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران با حمایت مادی و معنوی اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، در سال ۱۳۹۴ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران تاسیس شد و طی این زمان توانسته است به فعال‌ترین تشکل دانشگاهی کشور در زمینه انجام برنامه‌های گردشگری تبدیل شود. از این کانون توسط معاون فرهنگی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، در دهمین جشنواره ملی حرکت در بخش کارآفرینی تقدیر شد.

متن کامل گزارش را اینجا بخوانید.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.