جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی برگزار شد

۲۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۳ کد : ۵۹۷۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۲۳
جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد.
جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده کارآفرینی، جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی با تأکید بر بهبود محیط کسب‌وکار، ۲۵ تیر ۱۳۹۷، با حضور دکتر علی وطنی، معاون علمی پژوهشی معاونت علمی فناوری ریاست‌جمهوری، در دانشکده کارآفرینی برگزار شد.

در این جلسه، دکتر محمدرضا زالی، رئیس کنفرانس، ضمن معرفی سه دوره پیشین این کنفرانس به مشکلات محیط کسب‌وکار در ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای جدید و ضرورت برگزاری این کنفرانس با هدف بررسی علمی بهبود محیط کسب‌وکار اشاره کرد و در ادامه رؤسای کمیته‌های علمی، بین‌الملل و اجرایی نیز جزئیات پیشرفت امور را تشریح کردند.

دعوت از نمایندگان بانک جهانی برای شرکت در کنفرانس؛ به‌کارگیری مسئولین معاونت زنان و خانواده در شورای سیاست‌گذاری؛ اختصاص یکی از پنل‌ها به موضوع کارآفرینی در حوزه آب؛ تعریف یک پیام ویژه برای کنفرانس؛ برگزاری پنل کمک کارآفرینی به تاب‌آوری اقتصاد و کسب وکارها از پیشنهادهای طرح شده در این جلسه بود.

دکتر محمدرضا نجفی‌منش، رئیس کمیسیون تسهیل کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران؛ دکتر داریوش مهاجر، دبیرکل کنفدراسیون صنعت ایران؛ مهندس محمد عطاردیان، رئیس کانون عالی انجمن صنفی کارفرمایان ایران؛ سیمین نجفی اقدم، معاون مرکز پایش محیط کسب‌وکار وزارت امور اقتصادی و دارایی و دیگر افراد اثرگذار حوزه کسب وکار در کشور در این نشست حضور داشتند.

چهارمین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی با تأکید بر بهبود محیط کسب‌وکار ۱۳ و ۱۴ شهریور، در سالن علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنفرانس به نشانی http://ice2018.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.