مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام دکتر احمدی در دانشگاه تهران برگزار شد

۲۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۰ کد : ۵۹۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۹۱
مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی با حضور شخصیت‌ها و مقامات سیاسی و دانشگاهی در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مراسم چهلمین روز درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی، رئیس سازمان مطالعه و برنامه‌ریزی کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر رضا داوری اردکانی، رئیس فرهنگستان علوم، دکتر محمود نیلی‌احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران و برخی شخصیت‌های سیاسی و استادان دانشگاه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم، وزیر علوم، رئیس دانشگاه تهران، سرپرست سازمان مطالعه و برنامه‌ریزی کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت)، رئیس فرهنگستان علوم و جمعی از شخصیت‌های سیاسی و دانشگاهی دیگر درباره ویژگی‌های اخلاقی و علمی و اهتمام مرحوم دکتر احمدی به خدمت و جهد در راه ارتقای علم و اخلاق به سخنرانی پرداختند.

همچنین در این مراسم پیام رهبر معظم انقلاب و پیام رئیس جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر احمد احمدی قرائت شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.