دوره آموزشی سیاست جهانی در جهان متلاطم: دیدگاه‌های اندیشمندان ایرانی و اروپایی در دانشگاه تهران برگزار شد

۲۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۷ کد : ۵۹۶۶ اخبار
تعداد بازدید:۸۱۱
دومین دوره آموزشی مشترک میان مرکز مطالعات عالی بین‌المللی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و مرکز سیاست جهانی دانشگاه فرایه آلمان، ۱۷ تیر ۱۳۹۷، به کار خود پایان داد.
دوره آموزشی سیاست جهانی در جهان متلاطم: دیدگاه‌های اندیشمندان ایرانی و اروپایی در دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دومین مدرسه تابستانی با عنوان «سیاست جهانی در جهان متلاطم: دیدگاه‌های اندیشمندان ایرانی و اروپایی» و با حضور استادان ایرانی و آلمانی برگزار و طی آن موضوعات روز دنیا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

از جمله محورهای اصلی این دوره می‌توان به روند رو به رشد و تحولات سیاست جهانی با تمرکز ویژه بر ایران و اتحادیه اروپا و مشخصاً چالش‌هایی که اتحادیه اروپا، ایران و دیگر بازیگران منطقه‌ای و بین‌المللی با آن مواجه هستند، اشاره کرد.

در این نشست استادان دانشگاه فرایه و دانشکده حقوق و علوم سیاسی با موضوعات بازیگران نوظهور در عرصه سیاست جهانی، چالش‌های اتحادیه اروپا به ویژه گسترش پوپولیسم، روابط ایران و اتحادیه اروپا و غیره سخنرانی کردند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.