برگزاری سومین نشست دانشجویان عضو کانون همیاران سلامت

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۰ کد : ۵۹۳۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۲۷
سومین نشست دبیران کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه تهران، ۱۲ تیر ۱۳۹۷، در باغ‌موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره، سومین نشست دانشجویان عضو کانو‌ن‌های دانشجویی همیاران سلامت روان دانشگاه با حضور حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه؛ دکتر رحمت‌اله اللهیاری، مدیرکل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه؛ و جمعی از مسئولان و کارشناسان مرکز مشاوره و با شرکت دانشجویان عضو کانون همیاران سلامت روان پردیس‌های ابوریحان، فارابی، کشاورزی و منابع طبیعی، کوی پسران، خوابگاه فاطمیه و خوابگاه چمران در باغ موزه نگارستان برگزار شد.

حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه، ضمن تشکر از دانشجویان همیار برای فعالیت‌هایی که تاکنون در حوزه‌های مختلف بهداشت روان در کانون خود داشته‌اند بر لزوم حمایت‌ها از سوی مرکز مشاوره در خصوص فعالیت‌ها و برنامه‌های آتی کانون‌ها در سال تحصیلی جدید تأکید کرد.

در پایان نشست دانشجویان همیار سلامت روان نیز گزارشی از عملکرد فعالیت‌های کانون خود در پردیس‌ها و شعبات مرکز مشاوره ارائه کردند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

زینب ۱۸ تیر ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۷
سلام ببخشید دانشگاه کلاس یا دوره امداد گری هم داره؟ من نمیدونم از کجا باید بپرسم لطفا راهنماییم کنید