دانشجویان پردیس پردیس هنرهای زیبا برنده رقابت دانشجویی کشور در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۱۶ تیر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۰ کد : ۵۹۳۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۸۳
دانشجویان رشته طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبا که در دوره فشرده آموزشی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران شرکت کرده بودند، موفق به کسب رتبه اول مسابقه «ال جی چلنجر» شدند.
دانشجویان پردیس پردیس هنرهای زیبا برنده رقابت دانشجویی کشور در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس کیش، ونوس جلالی، سپیده مهربد، هیلدا طاهری و زهرا کرمی، از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبا که در دوره آموزشی دو هفته‌ای معناشناسی در طراحی با رویکرد بینافرهنگی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران حضور داشتند، با بهره‌گیری از مباحث طرح شده در کارگاه و آشنایی با پروفسور زینگاله، مدرس این دوره، توانستند در میان شرکت‌کنندگان مختلف از دانشگاه‌های کشور به رتبه اول این مسابقه دست یابند.

این گروه پس از آشنایی با مسابقه و حضور در کارگاه پردیس کیش و بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوع مسابقه با مدرسان دوره، پروفسور زینگاله، عضو هیأت علمی دانشگاه پلی‌تکنیک میلان، و دکتر اژدری، عضو هیأت علمی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، پروپوزال اولیه خود را برای شرکت در مسابقه ارائه دادند. گروه پس از داوری در بین پنج تیم برتر قرار گرفته، برای انجام دوره تحقیقاتی به دانشگاه پلی‌تکنیک میلان ایتالیا اعزام شدند و با کمک مدرس کارگاه و با بهره‌گیری از تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه پلی‌تکنیک میلان و پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران تحقیقات خود را تکمیل و عملیاتی کردند.

این تیم سپس دستاوردهای نهایی خود را به داوران ارائه داده و از نتایج سفر تحقیقاتی خود دفاع کردند و در نهایت گروه متشکل از دانشجویان دانشگاه تهران موفق به کسب عنوان برتر و دریافت جایزه ۱۲ هزار دلاری این مسابقه شدند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.