دومین جلسه کارگروه پیگیری همکاری‌های بین المللی با کشورهای آسیای مرکزی و روسیه برگزار شد

۱۴ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۲ کد : ۵۹۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۳۳
دومین جلسه کارگروه پیگیری همکاری‌های بین المللی با کشورهای آسیای مرکزی و روسیه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ در معاونت بین‌الملل دانشگاه تهران برگزار شد.
دومین جلسه کارگروه پیگیری همکاری‌های بین المللی با کشورهای آسیای مرکزی و روسیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، در این جلسه که با حضور دکتر قهرمانی، دکتر پنجه شاهی، دکتر رجبی، دکتر زمانی، دکتر عباسی‌نژاد، دکتر کرمی، دکتر زهرایی، دکتر کیوان‌پناه و دکتر محمدی‌پناه برگزار شد، گزارش‌هایی درباره برگزاری جلسه وبینار مرکز مطالعات عالی انقلاب اسلامی و بنیاد مطالعات اسلامی روسیه، جلسه همکاری با دانشگاه‌های استان تومسک روسیه و هیات علمی اعزامی دانشگاه تهران در خصوص میز گرد عملیاتی نمودن پتانسیل های کریدور بین‌المللی حمل و نقل ریلی شمال–جنوب ارائه شد.

بحث و بررسی در خصوص همکاری‌های دانشگاه با کشور روسیه مواردی از قبیل پیشنهاد دانشگاه سن پترزبورگ جهت ایجاد دفتری در دانشگاه تهران و همچینین مواردی برای بهتر برگزار شدن چهارمین اجلاس دانشگاه‌های برتر ایران و روسیه طرح و تصمیماتی اخذ شد.

گفتنی است که کارگروه‌های کشورهای مختلف در معاونت بین‌الملل درجهت همفکری و توسعه بیشتر همکاری‌های علمی بین‌المللی ایجاد شده است و در آن استادان صاحب‌نظر که با حکم ریاست دانشگاه منصوب شده‌اند با توجه به سوابق بین‌المللی دیدگاه‌های خود را درباره تعامل با دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشورهای مختلف معتبر ارائه می‌دهند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.