برگزاری دوره آموزشی توسعه مهارت‌های حرفه‌ای اعضای هیأت علمی در پردیس دانشکده‌های فنی

۱۳ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۱ کد : ۵۹۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۳۵
دورۀ آموزشی چهار روزه، با هدف توسعۀ مهارت‌های یاددهی- یادگیری، در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی توسعه مهارت‌های حرفه‌ای اعضای هیأت علمی در پردیس دانشکده‌های فنی

یه گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دورۀ آموزشی چهار روزه، با هدف توسعۀ مهارت‌های یاددهی- یادگیری، با شرکت ۲۶ نفر از اعضای هیات علمی، ۲ تا ۵ تیر ۱۳۹۷، در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

این دورۀ آموزشی با هدف توسعۀ مهارت‌های یاددهی-یادگیری اعضای هیأت علمی، با مشارکت مرکز ارزیابی کیفیت پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، کرسی یونسکو در آموزش مهندسی و انجمن آموزش مهندسی ایران، با تدریس دکتر حسین معماریان، استاد دانشگاه تهران و رئیس کرسی یونسکو در آموزش مهندسی، برگزار شد.

این دوره چهار روزه، در ۸ کارگاه آموزشی هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۴ بعد از ظهر برگزار شد و تعداد ۲۶ نفر از اعضای هیأت علمی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و نیز ۳ نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف در آن شرکت داشتند.

در آغاز دوره، دکتر رضا فرجی دانا، رئیس هیأت مدیره انجمن آموزش مهندسی ایران و دکتر شاه‌آبادی، مدیر دفتر ارزیابی کیفیت آموزش پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، بر لزوم توجه بیشتر به کیفیت در آموزش مهندسی تأکید کردند.

کارگاه‌های این دوره آموزشی با مشارکت حداکثری شرکت‌کنندگان برگزار شد و در روز پایانی دوره نیز گواهی‌نامۀ دوره به استادان شرکت‌کننده اهدا شد.

در نظرخواهی‌های صورت‌گرفته از شرکت‌کنندگان، ضرورت بهره‌مندی اعضای هیأت علمی مراکز آموزش مهندسی از چنین دوره‌هایی مورد تأکید قرار گرفت و ایجاد امکانات لازم برای برگزاری دوره‌های مشابه، برای طیف وسیع‌تری از اعضای هیأت علمی مهندسی کشور، پیشنهاد شد.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.