کالج تابستانی زبان انگلیسی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۱۲ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۰ کد : ۵۹۱۸ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۸۷۷

پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران تابستان امسال آموزش زبان انگلیسی را با شرایط و امکانات ویژه در جزیره زیبای کیش برگزار می‌نماید.

این دوره با رویکردی نوآورانه در آموزش با شرکت فعال زبان‌آموزان، استفاده از مدرسین مجرب و کارآزموده، آموزش توام با سرگرمی و تفریح و امکان اقامت خانواده‌ها همراه با زبان‌آموزان برگزار می‌شود (برای اقامت خانواده اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه تهران تخفیف منظور خواهد شد).

در این کالج برنامه‌های جانبی جهت بالا بردن کیفیت آموزش نظیر تماشای فیلم‌های آموزشی، برگزاری جلسات بحث آزاد، شرکت در مسابقات گروهی و حضور در برنامه‌های تفریحی به زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان در نظر گرفته شده است.

این کالج با توجه به استقبال گسترده ساکنین جزیره کیش از کلاس‌های آموزشی زبان‌های خارجی در این پردیس و علاقه‌مندی سایر هموطنان برای اقامت در کیش همراه با آموزش زبان انگلیسی راه‌اندازی شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت پردیس بین‌المللی کیش به آدرس http://kish.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.