کارگاه آموزشی ورود حرفه‌ای به بازار کار برگزار می‌شود

۰۴ تیر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۶ کد : ۵۸۶۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۷۸
به‌منظور توانمندسازی شغلی دانشجویان دانشگاه تهران، کارگاه آموزشی ورود حرفه‌ای به بازار کار برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی، کارگاه آموزشی ورود حرفه‌ای به بازار کار به‌منظور توانمندسازی شغلی دانشجویان دانشگاه تهران، تیر ۱۳۹۷ برای دانشجویان این دانشگاه با همکاری سازمان بین‌المللی دانشگاهیان برگزار می‌شود.

دکتر زارع چاهوکی، مدیر کل امور فرهنگی در این زمینه اظهار داشت: «این دوره آموزشی پس از پایان امتحانات نیم سال دوم و از یکشنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۷ آغاز و تا روز ۱۷ تیر ادامه خواهد یافت».

وی خاطرنشان کرد: «برگزاری این رویداد بر اساس سند سومین برنامه راهبردی دانشگاه تهران و تحقق دانشگاه کارآفرین در دستور کار قرار گرفته است».

دکتر زارع چاهوکی درباره جزئیات این دوره، افزود: «محتوای این رویداد آموزشی شامل سرفصل‌هایی است که دانشجویان را برای ورود به بازار کار آماده می‌سازد. «مسیریابی شغلی»، «رزومه نویسی»، «مصاحبه شغلی»، «قانون و قرارداد کار»، «فناوری اطلاعات پیشرفته»، «مکاتبات اداری و آیین نگارش» و «اخلاق حرفه‌ای» عنوان هفت سرفصلی است که در این کارگاه به مدت ۲۴ ساعت در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران ارائه خواهد شد.

گفتنی است، ثبت‌نام در این دوره از طریق سامانه www.reg.isic.ir امکان‌پذیر است و به شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی، گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.

 


( ۱۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

نجمه سادات ۱۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۹
سلام و خدا قوت. برگزاری این چنین دوره هایی بسیار ضروری و عالی هستند در جامعه کنونی. لطفا تبلیغات رو هم در سطح وسیع تری انجام دهید. خیلی ها به این دوره ها نیاز دارن اما از برگزاری ان توسط دانشگاه بی اطلاع هستند.
مونا دانشور ۰۶ تیر ۱۳۹۷ | ۰۰:۴۱
ممنون از برگزاری دوره های کاربردی برای دانشجویان