اطلاعیه شماره (۳): تمدید بازه ثبت نام معرفی‌شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ دانشگاه تهران

۳۰ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۷ کد : ۵۸۴۸ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۲۸۷۱۹
معاونت آموزشی دانشگاه تهران درباره تمدید بازه ثبت نام معرفی‌شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ این دانشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

پیرو اطلاعیه شماره (۲)، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبین دوره دکتری تخصصی .Ph.D سال ۱۳۹۷ که در مرحله دوم آزمون از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده و تا کنون موفق به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع آموزشی دانشگاه نگردیده‌اند, می‌رساند:

از روز پنج شنبه مورخ ۳۱/‏۰۳/‏۱۳۹۷‬ لغایت جمعه مورخ ۰۱/‏۰۴/‏۱۳۹۷‬ ثبت نام مرحله دوم ارزیابی از طریق سامانه پذیرش دانشگاه به نشانی Admission.ut.ac.ir تمدید می‌گردد. داوطلبین محترم برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران ( Academics.ut.ac.ir ) مراجعه نمایند.

شایان ذکر است مهلت مذکور به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان در تاریخ مقرر موظف به انجام ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور بوده و می‌بایست با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نماید. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

داوطلبانی که در هنگام ثبت نام با اشکال در ثبت مدارک یا موارد مشابه مواجه می‌شوند، می‌توانند پرسش‌های خود را به ایمیل Reg@ut.ac.ir ارسال نمایند.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

دریافت سریع اطلاعیه‌‌های دانشگاه تهران با عضویت در پیام‌‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@


( ۳۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.