فراخوان شرکت در یازدهمین دوره جشنواره ملی حرکت

۲۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۲ کد : ۵۸۲۶ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۴۷۸
معاونت فرهنگی دانشگاه تهران دستورالعمل اجرایی یازدهمین دوره جشنواره ملی حرکت «ویژه فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی دانشجویان» را ابلاغ کرد.

انجمن‌های علمی دانشجویی، گروه‌های دانشجویی و دانشجویان به‌صورت انفرادی می‌توانند آثار خود را با توجه به دستورالعمل اجرایی این جشنواره حداکثر تا تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ به ایمیل اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به آدرس cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.

شرایط شرکت در جشنواره به شرح ذیل است:

۱- هر انجمن علمی حداکثر در دو حوزه از حوزه‌های رقابتی جشنواره- انجمن علمی برتر، فعالیت خلاقانه، نشریه، مسابقه، محتوای دیجیتال، کتاب، اختراع، کارآفرینی و بخش ویژه- می‌تواند شرکت کند.

۲- هر گروه دانشجویی تنها در یک حوزه از حوزه‌های رقابتی محتوای دیجیتال- کتاب، اختراع، کارآفرینی و بخش ویژه- می‌تواند شرکت کند.

۳- هر فرد (دانشجو) تنها در یک حوزه از حوزه‌های محتوای دیجیتال- کتاب، اختراع، کارآفرینی و بخش ویژه- می‌تواند شرکت کند.

۴- در حوزه رقابتی انجمن علمی برتر، با توجه به شرایط اختصاصی بند (الف) دستورالعمل لازم است گزارش در فرمت Word با حداکثر حجم ۳۰ مگابایت تهیه شود.

۵- در هریک از حوزه‌های رقابتی- فعالیت خلاقانه، مسابقه، کتاب، اختراع، کارآفرینی و بخش ویژه- شرکت کنندگان باید فقط یک فعالیت خود را در قالب یک اینفوگرافی با حداکثر حجم ۱۵ مگابایت اندازه A1 آماده و ارسال کنند.

۶- در آماده‌سازی گزارش‌ها توجه به فرم‌های داوری ضرورت دارد.

۷- فعالیت‌های گزارش‌شده باید در فاصله زمانی اول خرداد ۱۳۹۶ تا اول خرداد ۱۳۹۷ انجام شده باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه http://cultural.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌های دانشگاه تهران را در پیام‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@ دریافت نمایید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.