اطلاعیه شماره (۲) پذیرش دانشجو در مقطع دکتری نیمه متمرکز برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷

۰۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۶ کد : ۵۷۳۱ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۹۶۹۹۳
معاونت آموزشی دانشگاه تهران درباره ثبت نام الکترونیکی معرفی شدگان آزمون دکتری سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ این دانشگاه جهت ارزبابی آموزشی- پژوهشی و مصاحبه اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن اطلاعیه به این شرح است:

پیرو اطلاعیه شماره (۱) بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبین محترم دوره دکتری تخصصی .Ph.D سال ۱۳۹۷ که جهت مرحله دوم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده‌اند، می‌رساند:

از روز شنبه مورخ ۱۲/‏۰۳/‏۱۳۹۷‬ لغایت چهارشنبه مورخ ۳۰/‏۰۳/‏۱۳۹۷‬ ثبت نام مرحله دوم ارزیابی از طریق سامانه پذیرش دانشگاه به آدرس Admission.ut.ac.ir صورت می‌پذیرد. ضمناٌ مصاحبه از روز شنبه مورخ ۰۹/‏۰۴/‏۱۳۹۷‬ لغایت جمعه ۲۲/‏۰۴/‏۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

داوطلبین محترم برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران ( Academics.ut.ac.ir ) مراجعه نمایند.

شایان ذکر است کلیه داوطلبین در تاریخ مقرر موظف به انجام ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور بوده و می‌بایست با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نماید. در صورت عدم ثبت نام از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

معاونت آموزشی دانشگاه تهران

 

دریافت سریع اطلاعیه‌‌های دانشگاه تهران با عضویت در پیام‌‌رسان «ایتا» به نشانی UTPRNEWS@


( ۱۹۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

فرنوش ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۴
با سلام. آیا فرم بخصوصی برای شرکت در مصاحبه وجود دارد که باید پرینت آن را در روز مصاحبه به همراه داشته باشیم؟ لطفا اگر ممکنه نحوه دریافت این فرم ها را بفرمایید. ممنون
مریم طاهری ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۷
اطلاع‌رسانی به موقعی بود. دست شما درد نکند، اما چند سوال داشتم: ۱- برای ورود به سامانه کد می‌خواهد، چطور باید وارد سامانه شوم؟ ۲- چرا زمان آزمون کتبی را اعلام نمی‌کنید.
پاسخ مدیر سایت ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۰

با سلام. لطفاً به تاریخ های درج شده در اطلاعیه توجه نمایید. تا تاریخ اعلام شده، سامانه فعال نیست که کدی دریافت شود و ثبت نامی انجام پذیرد. داوطلبان محترم توجه داشته باشند که جزئیات ثبت نام در اطلاعیه های بعدی به اطلاع آنها خواهد رسید. 

شادی ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۰
باسلام برای ثبت نام مرحله دوم آزمون دکتری یعنی مصاحبه در سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرسems.ut.ac.ir نیاز به کد دانشجویی هست. ما که کد نداریم چطوری در این سیستم ثبت نام کنیم؟ اون کد رو از کجا باید بگیریم؟ تشکر