انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تهران، سازمان جهانی مالکیت فکری و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۵ کد : ۵۶۹۴ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۱
تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه تهران، سازمان جهانی مالکیت فکری و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در نشستی با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، دکتر فرانسیس گری، دبیر کل سازمان جهانی مالکیت فکری، دکتر احمد تویسرکانی، معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه منعقد شد.

این نشست و انعقاد تفاهم‌نامه در راستای همکاری‌های دانشگاهی سازمان ثبت با کمک‌های فنی و حقوقی وایپو به منظور استفاده از توانمندی‌های آموزشی دانشگاه تهران صورت گرفت.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با امضا این تفاهم‌نامه درصدد است با کمک وایپو ضمن ایجاد فرصت‌های مطالعاتی و پژوهشی برای استادان دانشگاه در حوزه IP و تجهیز کتابخانه دانشگاه تهران به کتب مرجع و منبع در زمینه مالکیت معنوی، فرصت مناسبی را برای مقدمات تأسیس دوره دکتری این رشته در دانشگاه تهران فراهم کند.

پیش از این، وایپو در راه‌اندازی اولین دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق مالکیت فکری با دانشگاه‌های مهم کشور همکاری داشته است.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.