بازدید نوروزی بیش از ۴۰ هزار نفر از دو موزه دانشگاه تهران

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۳ کد : ۵۴۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۵۳
بیش از ۴۰ هزار گردشگر، تنها در تعطیلات نوروز ۹۷، از باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم بازدید کردند.
بازدید نوروزی بیش از ۴۰ هزار نفر از دو موزه دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت فرهنگی، جشنواره نوروزی باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم در ایام نوروز ۱۳۹۷، برگزار و طی آن در ۱۰ روز تعطیلات نوروزی، ۳۱۱۵۸ گردشگر از باغ‌موزه نگارستان و ۱۲۳۰۷ گردشگر از موزه مقدم دیدن کردند.

هم‌زمان با فرا رسیدن ایام نوروز، باغ‌موزه نگارستان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در قالب جشنواره نوروزی میزبان گردشگران و علاقه‌مندان بود.

از بازدیدکنندگان شاخص می‌توان به حضور شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی در ایام نوروز در دو مجموعه باغ‌موزه نگارستان و موزه مقدم اشاره کرد‌. چهره‌هایی چون دکتر عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر فرجی دانا، مشاور علمی رئیس جمهور، استاندار تهران، شهردار منطقه ۱۲، هنرمندان و ورزشکاران اشاره کرد.

گفتنی است، در اولین جمعه بعد از تعطیلات، جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۴۴۰ نفر از باغ‌موزه نگارستان، همچنین ۱۷۴۰ نفر پنجشنبه ۱۶ فروردین از موزه مقدم بازدید کردند.

برای مشاهده متن کامل خبر، اینجا کلیک کنید.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.