اطلاعیه دوم پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۸-۹۷

۲۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۱ کد : ۵۴۲۲ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۳۶۶۸۱
دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه تهران درباره پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۸-۹۷ اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره کارشناسی ارشد با استناد به آیین نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم, تحقیقات وفناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه و همچنین ابلاغیه جدید شماره ۲۹۹۵۷۴/۲ مورخ ۱۶/‏۱۲/‏۱۳۹۶‬ معاونت آموزشی وزارت متبوع مبنی بر پذیرش حداکثر به اندازه ۴۰ درصد ظرفیت، برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از دانشجویان نیمسال آخردوره کارشناسی که در ۱۵ درصد برتر دانشگاه تهران بوده و یا دانشجویانی که دارای رتبه‌های یک تا سه از دانشگاه‌های سطح یک و دو می‌باشند, در کلیه رشته‌هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند با رعایت کامل مقررات و موافقت گروه مربوط و همچنین رعایت شرایط عمومی زیر دانشجو می‌پذیرد.

§ دانش آموختگی حداکثر در هشت نیمسال تحصیلی تا ۳۱/‏۰۶/‏۹۷‬

§ پذیرش برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ بلافاصله پس از دانش آموختگی و صرفاً برای یک بار امکان پذیر می‌باشد.

§ دانشجویان متقاضی می‌بایست تا پایان نیمسال ششم در مقطع کارشناسی, حداقل میانگین ۱۶ را کسب نموده و تا پایان تحصیل میانگین مذکور را حفظ نمایند.

§ شایان ذکر است براساس مصوبه داخلی دانشگاه، فقط دانشجویانی می‌توانند از مزایای این آئین نامه استفاده کنند که علاوه بر دارا بودن کلیه شرایط مذکور، هیچگونه درس مردودی در کارنامه آنان (که بی اثر شده) نباشد.

متقاضیان استفاده از سهمیه فوق می‌توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۰۱/‏۰۲/‏۱۳۹۷‬ لغایت ۱۰/‏۲/‏۱۳۹۷ به سامانه جامع آموزش به آدرس https://ems.ut.ac.ir مراجعه نمایند.

 

 

 

 


( ۶۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.