برگزاری اولین کارگاه آموزشی بازیابی اسناد و اطلاعات سازمان ملل توسط پردیس البرز دانشگاه تهران

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۳ کد : ۵۲۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۳۹
پردیس البرز دانشگاه تهران با همکاری دفتر سازمان ملل متحد، کارگاه آموزشی بازیابی اسناد سازمان ملل متحد را در روز دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ برگزار کرد.
برگزاری اولین کارگاه آموزشی بازیابی اسناد و اطلاعات سازمان ملل توسط پردیس البرز دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس البرز، گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران از رشته‌های مختلف جهت آشنایی با سازمان ملل و چگونگی بازیابی اسناد و اطلاعات آن در این کارگاه که در سالن کنفرانس دفتر سازمان ملل متحد در تهران برگزار شد، شرکت کردند.

در ابتدای کارگاه، دکتر محمدرضا سعیدآبادی، دانشیار روابط بین‌الملل دانشگاه تهران و مشاور امور بین‌الملل پردیس البرز بر ضرورت و اهمیت آشنایی با کارکردها، اطلاعات و اسناد سازمان ملل متحد تاکید کرد.

وی با بیان اینکه امروزه مشکلات و نگرانی‌ها به‌صورت فزاینده شکل جهانی پیدا می‌کنند و از چارچوب جغرافیای ملی و منطقه‌ای خارج می‌شوند از تلاش کشورها برای نقش‌آفرینی در حکمرانی جهانی در جهت تامین منافع خود و نیز رفع مشکلات و نگرانی‌های جهانی سخن گفت و آشنایی دانشجویان، پژوهشگران، متخصصان و کارشناسان آینده کشور با این موضوعات را ضروری دانست.

در ادامه، کارشناسانی از دفتر سازمان ملل متحد به تدریس موضوعات مرتبط با کارگاه پرداختند. لازم به ذکر است که به دانشجویان حاضر در کارگاه، گواهینامه شرکت در کارگاه آموزشی با لوگوی سازمان ملل متحد و پردیس البرز دانشگاه تهران اعطا می‌شود.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.