کارگاه آموزشی تفکر طراحی در پردیس بین‌المللی کیش برگزار شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۰ کد : ۵۲۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۹۱۲
کارگاه آموزشی با موضوع تفکر طراحی به همت گروه طراحی صنعتی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ برگزار شد.
کارگاه آموزشی تفکر طراحی در پردیس بین‌المللی کیش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از پردیس بین‌المللی کیش، در این کارگاه دو روزه مهدی فلاح، مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر و فرهاد الهی، دانش‌آموخته دانشگاه ایالتی کالیفرنیا به عنوان مدرس حضور داشتند.

در ابتدای این برنامه، «تفکر طراحانه» که برایندی از تفکر هنرمندانه و تفکر مهندسی است، به تفضیل و همراه با مباحث عملی شرح داده شد. سپس موفقیت تجاری، امکان‌پذیری فنی و مطلوبیت انسانی به عنوان سه رکن اساسی تفکر طراحانه همراه با ارائه نمونه‌های برتر مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه، فرایند تفکر طراحانه به طور کامل برای شرکت کنندگان شرح داده شد و دانشجویان در قالب دو گروه ۶ نفره که راهنمایی هر گروه بر عهده یکی از استادان بود به طراحی و ساخت بسته مورد نظر اقدام کردند.

در پایان کارگاه با حضور دکتر یاسمن خداداده، مدیر گروه طراحی صنعتی و هم چنین استادان این رشته، هر یک از گروه‌ها محصول نهایی خود را در قالب یک طرح ارائه کردند.

لازم به ذکر است که به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهی اتمام دوره تفکر طراحی ارائه شد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.