برگزیدگان و شایستگان تقدیر دانشگاه تهران در سی و پنجمین دوره جایزه کتاب سال

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۵ کد : ۵۲۴۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۵۳
در سی و پنجمین دوره جایزه کتاب سال و بیست و پنجمین جایزه جهانی کتاب که ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ با حضور رئیس جمهور برگزار شد، از ۱۲ اثر برگزیده و ۴۳ اثر شایسته تقدیر در حوزه‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.

آثار برگزیده و شایسته تقدیر از دانشگاه تهران به این شرح است:

در بخش تاریخ و جغرافیا از کتاب «اطلس تاریخ بنادر و دریانوردی ایران»، تالیف دکتر محمد باقر وثوقی و دکتر منصور صفت گل به‌عنوان کتاب برگزیده تقدیر به‌عمل آمد.

هم‌چنین در بخش دامپزشکی کتاب «ایمنی‌شناسی دامپزشکی» تالیف مایکل ج. دی و رونالد شوالتز، ترجمه دکتر غلامرضا نیکبخت بروجنی، دکترمحمد حسن متدین، دکترمحمد مهدی رنجبر، دکترمحمد خسروی و دکترعاطفه اسماعیل نژاد؛ در بخش مهندسی کشاورزی، کتاب «تکثیر و پرورش میگوهای دریایی» تالیف دکتر کامران رضایی توابع ودکتر غلامرضا رفیعی؛ در بخش موسیقی، کتاب «شناخت هنر موسیقی» تالیف استاد مجید کیانی؛ در بخش منطق، کتاب «شرح منطق اشارات» تالیف دکتر مهدی عظیمی؛ در بخش دین- علوم قرآنی، کتاب «غرر قرآن از نظریه تا تفسیر»، تالیف دکتر علی راد و در بخش علوم خالص- زمین‌شناسی، کتاب «شکستگی در سنگ» تالیف دکتر حسین معماریان و دکتر بهزاد تخم‌چی به‌عنوان کتاب‌های شایسته تقدیر معرفی شدند.


( ۱۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.