فراخوان ارسال آثار هنری و تولیدات دانشجویی دانشگاه تهران

۰۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۸ کد : ۵۱۵۵ اطلاعیه‌ها و فراخوان‌‌ها
تعداد بازدید:۱۱۱۶
معاونت فرهنگی دانشگاه تهران در راستای حمایت از تولیدات فرهنگی و هنری دانشجویان اقدام به ایجاد آرت شاپ ۱۳۱۳ در باشگاه دانشجویان کرده است.
فراخوان ارسال آثار هنری و تولیدات دانشجویی دانشگاه تهران

دانشگاه تهران از سال ۱۳۱۳ آغازگر هزاران روایت و رویداد زیبا و پر افتخار بوده است و اینک آرت شاپ ۱۳۱۳ به عنوان نخستین مرکز دانشگاهی فروش محصولات فرهنگی کشور، روایتی نو از دانشجویان این دانشگاه است. این مرکز که به همت گروهی از دانش آموختگان دانشگاه تهران و حمایت معاونت فرهنگی این دانشگاه تأسیس شده است، در نظر دارد تا با ایجاد مرکزی برای خلق، نمایش و فروش محصولات هنرمندان و طراحان، فرصتی برای ارائه آثار آنها به دنیای حرفه‌ای ایجاد کند.

کلیه هنرمندان، طراحان و تولیدکنندگان متقاضی همکاری، می‌توانند حداکثر تا پایان وقت اداری اول اسفند ۱۳۹۶ نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

گفتنی است، تمامی متقاضیان باید تصاویر طرح‌ها و توضیحات آن را در قالب فایل pdf به پست الکترونیک آرت شاپ ۱۳۱۳ ارسال کنند. آثاری که خارج از شرایط تعیین شده ارسال شوند، به مرحله داوری راه پیدا نمی‌کنند.

شرایط اثر: اعلام عنوان طرح، نام صاحب اثر، طرح‌های ارسالی به صورت تصویر باکیفیت از محصول ساخته شده باشند (ارائه طرح به صورت اتود، اسکچ و رندر قابل قبول نیست و تنها می‌توانند مکمل عکس محصول باشند)، معرفی تکنیک و مواد مورد استفاده، توضیحاتی از اهداف و مراحل و انگیزه تولید، هر فایل می‌تواند شامل یک محصول یا یک مجموعه اثر (ست) باشد. از ارائه چندین طرح مجزا در یک فایل خودداری شود، از تصاویر و مدل‌های مغایر با شئونات فضای دانشگاه استفاده نشود، همراه هر اثر باید در متن ایمیل نام کامل، شماره تماس و آدرس دقیق ذکر شود، کپی کارت دانشجویی یا مدرک دانش‌آموختگی از دانشگاه تهران، ذکر عنوان پروژه برای آثاری که بر اساس پایان‌نامه و یا پژوهش‌های دانشگاهی خلق شده باشند (این بخش ضروری نیست اما امتیاز مثبت محسوب می‌شود).

شرکت در همه گرایش‌ها و رشته‌های هنر و صنایع دستی مجاز است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی برای هر فرد یا گروه وجود ندارد.

آثار ارسالی پس از ارزیابی مجموعه ۱۳۱۳ و تأیید اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، به آرت شاپ ۱۳۱۳ واقع در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران راه خواهند یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۶ با شماره ۰۹۰۱۱۰۲۱۳۱۳ تماس بگیرید.


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.