نخستین جشنواره ورزشی معلولین دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۲۳ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۶ کد : ۴۹۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۸۴۳
نخستین جشنواره ورزشی کم‌توانان جسمی (معلولین) دانشگاه تهران، یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۶ در بخش آقایان و دوشنبه ۲۷ آذر در بخش بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این جشنواره به منظور اهتمام در گسترش و ارتقای سطح فعالیت‌های ورزشی و تربیت‌بدنی در بین کم‌توانان جسمی (معلولین) دانشگاه تهران (دانشجویان و کارکنان) از طریق ایجاد انگیزه‌، حسن تفاهم، آمادگی جسمانی و روحی و رقابت سالم توأم با رفاقت و اخلاق ورزشی طراحی شده است.

نخستین جشنواره ورزشی کم‌توانان جسمی (معلولین) دانشگاه تهران در رشته‌های پنالتی گل کوچک‌، بولینگ‌، ضربه پنالتی هاکی، پرتاب توپ بسکتبال، دارت و شطرنج (ویژه روشندلان) برگزار خواهد شد.

کارکنان و اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه تهران که دارای معلولیت جسمی هستند و روشندلان مجاز به شرکت در این جشنواره هستند. هر بازیکن در هر رشته که دارای توانایی و علاقه‌مندی باشد، می‌تواند شرکت کند. ورزشکاران جهت پذیرش، باید کارت پرسنلی دانشگاه (برای کارکنان و اعضای هیات علمی) و یا کارت دانشجویی (برای دانشجویان) به همراه داشته باشند.

همچنین حضور یک سرپرست از پرسنل هر دانشکده الزامی است و به دانشکده‌ای که در جدول رده‌بندی بالاترین امتیاز را کسب کند، لوح و یادبود اهدا خواهد شد.

به مقام‌های اول تا سوم هر رشته نیز جایزه، حکم و مدال اهدا خواهد شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.