برگزاری کارگاه هنری توسط استادان پردیس هنرهای زیبا در دانشگاه ملی سئول

۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۷ کد : ۴۹۵۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۷۴
کارگاه هنری استادان و دانشجویان پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران در دانشگاه ملی سئول برگزار شد.
برگزاری کارگاه هنری توسط استادان پردیس هنرهای زیبا در دانشگاه ملی سئول

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، پیرو توافق‌نامه فرهنگی بین پردیس هنرهای زیبا و دانشگاه ملی سئول و به دعوت دانشکده هنر دانشگاه کره‌ای، سه نفر از استادان پردیس هنرهای زیبا به همراه دو تن از دانشجویان ارشد رشته ارتباطات تصویری ۸ آذر ۱۳۹۶ در دانشگاه ملی سئول، نمایشگاه فرهنگی ایران و کارگاه هنری برگزار کردند.

نمایشگاه فرهنگی ایران که رئیس دانشکده هنر و استادان و نمایندگان وزارت خارجه کره جنوبی نیز حضور داشتند با ارائه پوسترهایی بزرگ مقیاس از بعداز ظهر پنجشنبه نهم آذرماه به مدت یک هفته افتتاح شد.

در کنار این نمایشگاه کارگاه خط ایرانی و تصویرسازی ایرانی برای دانشجویان و سایر علاقه‌مندان برگزار شد.

براساس توافق به عمل آمده با پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران شش نفر از استادان و دانشجویان دانشکده هنر سئول ظرف سه هفته آینده جهت برپایی نمایشگاه آثار هنری کره و دیدار از پردیس هنرهای زیبا و گفت‌وگو با مسئولان پردیس به ایران سفر خواهند کرد.

دکتر سید محمد فدوی، استاد مصطفی اسدالهی و دکتر صداقت جباری به همراه دانشجویان، سهیل سراجی و احمد درخشنده در نمایشگاه فرهنگی ایران در کره جنوبی شرکت کردند.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.