معرفی سرپرست دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران

۱۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۵ کد : ۴۹۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۴۷۳۹
سرپرست دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با حضور مشاور رئیس دانشگاه و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی، ۱۸ آذر ۱۳۹۶ معرفی شد.
معرفی سرپرست دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در مراسم معرفی دکتر سید مهدی اعتمادی فرد، به عنوان سرپرست دانشکده علوم اجتماعی، دکتر سید احمدرضا خضری، مشاور رئیس دانشگاه و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای دکتر غلامرضا غفاری در پست معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: جناب آقای دکتر غفاری در زمان ریاست دانشکده علوم اجتماعی تلاش‌های زیادی برای ارتقا و بهبود دانشکده انجام دادند. شایسته است از زحمات ایشان تشکر کنیم و امیدواریم در پست جدید هم با توجه به تجربیات و سوابق ارزنده علمی و اجرایی که دارند، موفق باشند.

وی سپس از دکتر سید مهدی اعتمادی‌فرد بابت پذیرش مسئولیت سرپرستی دانشکده علوم اجتماعی تشکر کرد و افزود: با توجه به اینکه رئیس محترم دانشگاه بر اساس نظرخواهی از اعضای محترم هیات علمی، رئیس واحدها را انتخاب می‌کنند، در آینده نزدیک این فرایند اجرایی و رئیس جدید دانشکده انتخاب خواهد شد. بنده ضمن تشکر از جناب آقای دکتر اعتمادی‌فرد، برای ایشان در مدت تصدی سرپرستی دانشکده آرزوی موفقیت می‌کنم.

دکتر غلامرضا غفاری نیز از همکاری مجموعه دانشگاه تهران با دانشکده علوم اجتماعی در زمان تصدی ریاست دانشکده قدردانی و دکتر اعتمادی‌فرد را فردی شایسته معرفی و برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد.

در پایان دکتر اعتمادی‌فرد از حسن نظر رئیس دانشگاه تهران در انتخاب وی به عنوان سرپرست دانشکده علوم اجتماعی قدردانی کرد.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.