حضور نمایندگان دانشگاه تهران در نشست منطقه‌ای یونسکو در مالزی

۱۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۱ کد : ۴۹۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۶۴
نمایندگان دانشگاه تهران در نشست منطقه‌ای یونسکو در مالزی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، چند تن از استادان دانشگاه تهران ۸ و۹ آذر ۱۳۹۶ در نشست منطقه‌ای یونسکو با عنوان «تقویت تعامل و تبادل دانش بین مراکز و کرسی‌های مرتبط با علوم طبیعی در آسیا و منطقه اقیانوس آرام» به منظور ترویج همکاری‌های جنوب جنوب شرکت کردند.

در این نشست دو روزه در جزیره پنانگ مالزی، علاوه بر جمهوری اسلامی ایران، نمایندگانی از کشورهای مالزی، اندونزی، تیمور، نیجریه، مغولستان، چین و ژاپن حضور داشتند.

شیوه مشارکت و ایفای نقش فعال کرسی‌ها و مراکز درجه ۲ یونسکو در هر یک از اهداف ۱۷ گانه توسعه پایدار یکی از مباحث مهم مطرح شده در این نشست منطقه‌ای بود.

این نشست با ارائه پیشنهادها و راهکارهایی جهت هم‌افزایی همکاری‌های بین‌المللی میان مراکز و کرسی‌های مربوط به علوم طبیعی یونسکو پایان یافت.

دکتر محمدحسین صراف‌زاده، دانشیار دانشکده مهندسی شیمی، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، مهندس مجید لباف خانیکی، دانشجوی دکتری رشته جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی دانشگاه تهران و کارشناس پژوهشی مرکز بین‌المللی تحت نظارت یونسکو با عنوان قنات و سازه‌های تاریخی آبی، دکتر گلناز جوزانی کهن، استادیار دانشکده مهندسی معدن و مسئول روابط بین‌الملل کرسی یونسکو در آموزش مهندسی پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران به نمایندگی از دانشگاه تهران در این نشست شرکت داشتند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.