دانشیار دانشگاه تهران، «معاون فرهنگی و اجتماعی» وزارت علوم شد

۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۲ کد : ۴۹۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۵۲
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ در حکمی دکتر غلامرضا غفاری را به سمت «معاون فرهنگی و اجتماعی» این وزارتخانه منصوب کرد.

غلامرضا غفاری، متولد سال ۱۳۴۴ در شهرستان کاشان، فارغ‌التحصیل رشته جامعه شناسی از دانشگاه تهران و دانشیار پایه ۲۳ دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران است.

دکتر غفاری، راهنمایی و مشاوره بیش از ۵۰ رساله و پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد را تاکنون عهده دار بوده است. چاپ نزدیک به ۴۰ مقاله علمی- پژوهشی در مجلات معتبر علمی، شرکت در سمینارها و همایش‌های متعدد داخلی و بین المللی، تألیف و ترجمه ۱۵ اثر علمی در زمینه توسعه اجتماعی، تغییرات اجتماعی، جامعه‌شناسی تحولات نسلی، مشارکت‌های اجتماعی، کیفیت زندگی، سرمایه اجتماعی و اعتماد از فعالیت-های علمی ارزنده این عضو هیات علمی دانشگاه تهران به شمار می‌رود.

وی همچنین عضو انجمن‌های علمی جامعه‌شناسی ایران، مطالعات فرهنگی و ارتباطات، رفاه اجتماعی و نیز انجمن بین‌المللی جامعه شناسی است و دو دوره عضویت در هیأت مدیره و نایب رئیسی انجمن جامعه شناسی را هم در کارنامه فعالیت‌های علمی خود دارد.

دکتر غفاری افزون بر فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی از سوابق اجرایی ارزنده‌ای نیز برخوردار است. مسئولیت‌های معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده و رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران از پیشینه و تجربه‌های ارزنده او در کارهای اجرایی است. وی از سال ۱۳۹۳ تاکنون نماینده وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در هیأت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه تهران بوده است.


( ۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.