دیدار مدیر کل منطقه خاورمیانه آژانس دانشگاه‌های فرانسه زبان AUF با مسئولان دانشگاه تهران

۱۴ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۸ کد : ۴۹۳۲ اخبار
تعداد بازدید:۸۹۱
مدیر کل منطقه خاورمیانه آژانس دانشگاه‌های فرانسه زبان AUF به همراه وابسته همکاری‌های علمی و فنی سفارت فرانسه با مسئولان دانشگاه تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، هروه سابورن، مدیر کل منطقه خاورمیانه AUF و ژان کریستوف بونته، وابسته همکاری‌های علمی و فنی سفارت فرانسه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ با دکتر محمدباقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این جلسه که دکتر محمود کمره‌ای، رئیس دانشکده علوم و فنون و دکتر گتمیری، نماینده دانشگاه در CONFREMO و عضو هیأت علمی دانشکده عمران پردیس فنی حضور داشتند، دو طرف درباره ارائه بورس‌هایی از سوی AUF به دانشجویان دوره دکتری دانشگاه تهران در کلیه رشته‌ها و به مدت ۳ دوره ۶ ماهه بحث و تبادل نظر کردند.

موضوع ارائه بورس‌ها بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که در آینده بین دانشگاه تهران و AUF امضا خواهد شد اجرا و دانشگاه تهران هر سال ۵ دانشجو را برای این منظور انتخاب و معرفی خواهد کرد.

کنفرانس مشترکی توسط AUF و سفارت فرانسه در تهران و با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.