بازدید سرپرست منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۰۷ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۶ کد : ۴۸۸۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۴۰
سرپرست منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره و هیأت همراه از پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، سرپرست و مدیر آموزش منطقه کیش شرکت نفت فلات قاره به همراه مدیر آموزش این شرکت، ۵ آذر ۱۳۹۶ ضمن بازدید از پردیس بین‌المللی کیش با معاون پژوهشی و برخی از مدیران و کارشناسان این پردیس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار علیرضا قانعی، سرپرست منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره ضمن بر شمردن برخی مشکلات و مسائل حوزه کاری خود، خواستار برقراری تعامل و ارتباط با دانشگاه برای حل این مشکلات شد.

وی با اشاره به وجود میدان عظیم گاز و نفت در منطقه کیش، اظهار داشت که این جزیره امروز به عنوان یک جزیره نفت و گازی محسوب می‌شود و شرکت نفت فلات قاره در این منطقه، برای بهره‌برداری هرچه بهتر و بیشتر از این منابع خواستار همکاری با دانشگاه‌ها و به‌ویژه پردیس کیش دانشگاه تهران است.

در ادامه دکتر محرم دولتشاهی، معاون پژوهشی پردیس کیش، با اشاره به مغفول ماندن بحث مهم ارتباط دانشگاه‌ها با صنعت در کشور، ابراز امیدواری کرد که پردیس کیش بتواند با ایجاد و گسترش ارتباط با شرکت نفت فلات قاره، در این زمینه از پیشتازان و سرآمدان این عرصه باشد. وی همچنین آمادگی پردیس را در ارائه تمامی امکانات آموزشی و پژوهشی برای پیشرفت صنعت در این منطقه اعلام کرد.

در پایان اعضای این هیأت از امکانات پردیس از جمله مرکز سلامت، کتابخانه، آزمایشگاه‌های توربوپمپ، سلولی مولکولی، مکاترونیک و... بازدید و توانمندی‌های پردیس کیش را قابل توجه توصیف کردند.


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.