برگزاری کارگاه بین‌المللی مدیریت پژوهش و فناوری مشترک ایران و آلمان در دانشگاه تهران

۰۸ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۴ کد : ۴۷۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۶۳
کارگاه بین‌المللی مدیریت پژوهش و فناوری مشترک ایران و آلمان در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، کارگاه بین‌المللی مدیریت پژوهش و فناوری مشترک ایران و آلمان از سوی کارگروه بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی و انجمن دانشگاهیان و متخصصان ایرانی در آلمان (ایراسا) یکم آبان ۱۳۹۶، در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه برگزار شد.

در این کارگاه متخصصان و مدیران کلیدی برجسته آلمان، به همراه همتایان ایرانی خود از جمله معاونان و نمایندگان وزارت علوم و بنیاد تحقیق آلمان و ایران، نماینده بخش مدیریت پژوهش آژانس فضایی آلمان، نماینده سازمان تحقیقاتی هلمهولتر، معاونت پژوهشگاه نیرو، و مدیران و معاونان امور پژوهشی، فناوری و بین‌الملل و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و صنعتی کشور، حضور داشتند.

کارگروه بین‌الملل پردیس دانشکده‌های فنی در نظر دارد در راستای اهداف بین‌المللی سازی دانشگاه، علاوه بر روش‌های متداول در همکاری‌های بین‌المللی، از اتصال علوم بنیادین و مهندسی کشور با جریان دنیای پیشرفته در سطوح بین‌المللی استفاده کند تا از این طریق مدیریت پژوهش و فناوری را ارتقا بخشیده و از تجارب جهانی در زمینه ارتباط دانشگاه و صنعت، بهبود کیفیت و هدفمندسازی تحقیقات علمی در مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی کشور بهره‌برداری نماید.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.