سومین کنگره بین‌المللی باستان شناسان جوان در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۰۶ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۶ کد : ۴۷۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۰۹
انجمن علمی دانشجویان باستان‌شناسی، کنگره بین‌المللی دوسالانه باستان شناسان جوان را هفتم تا نهم آبان ۱۳۹۶ در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این کنگره با هدف آگاهی و بررسی آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی باستان‌شناسی و بررسی چالش‌ها، آسیب‌ها و فرصت‌های پیش روی باستان‌شناسی برگزار می‌شود.

محوریت اصلی این دوره، بررسی نقش باستان شناسی در توسعه پایدار است که با شرکت استادان و نخبگان بیش از ۴۰ کشور صورت خواهد گرفت.

علاوه بر آن، باستان‌شناسی و توسعه پایدار، باستان‌شناسی و آموزش، باستان‌شناسی ایران؛ دیروز، امروز، فردا، شناخت گذشته با بهره‌گیری از باستان‌شناسی تحلیلی، مواد فرهنگی و باستان‌شناسی ایران، نظریه و روش در باستان‌شناسی ایران، باستان‌شناسی و علوم میان‌رشته‌ای، باستان‌شناسی دریایی، حفاظت از میراث فرهنگی و جدیدترین یافته‌های کاوش‌ها و بررسی‌های باستان‌شناسی ایران فرهنگی محورهای این کنگره را تشکیل می‌دهند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.