برگزاری کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی در دانشکده مدیریت

۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۳ کد : ۴۷۱۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۸۸
دومین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این کنفرانس دو روزه، ۲۵و ۲۶ مهر ۱۳۹۶، به میزبانی دانشکده مدیریت و با حضور استادان برتر حوزه منابع انسانی، در سالن همایش الغدیر دانشکده برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر طهمورث حسن‌‌قلی‌پور، رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، در خصوص نقش منابع انسانی در جامعه گفت: «باید بدانیم که هر کدام از ما چه نقشی در کیفیت‌بخشی به مدیریت منابع انسانی داریم‌. متأسفانه یک توهمی در دانشجویان وجود دارد که حس می‌کنند در زمان فارغ‌التحصیلی به تخصص کافی رسیده‌اند، ولی وقتی وارد جامعه می‌شوند با بازخورد منفی مواجه می‌شوند و این بازخورد منفی به ایجاد یأس در جوانان می‌انجامد».

رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، یکی از راه‌های بهبود فضای آموزشی در دانشگاه‌ها را تعهد مدیران در به‌کارگیری نیروهای متخصص دانست و افزود: «اگر استانداردها مشخص و مکتوب باشد، ما دانشجویان و اساتید، ناچار به بهبود شرایط آموزشی می‌شویم و این امر قطعاً به کیفیت‌بخشی به تحصیلات دانشگاهی می‌انجامد».

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.