نشست رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با فعالان بخش خصوصی استان البرز

۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۷ کد : ۴۳۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۷۷۵
رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، جلسه مشترک دکتر سیدحسین گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز و تعداد کثیری از فعالان بخش خصوصی استان البرز، ۲۰ تیر ۱۳۹۶ در سالن شورای این پردیس برگزار شد.

در این جلسه که بیش از ۱۱۰ واحد از فعالان بخش خصوصی حوزه کشاورزی و منابع طبیع استان البرز حضور داشتند، دکتر گلدانساز، رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با اشاره به اهداف برنامه سوم توسعه دانشگاه تهران و ایجاد دانشگاه کارآفرین گفت: «یکی از اهداف سه‌گانه دانشگاه تهران، توجه به کارآفرینی و حل مشکلات جامعه است که پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با توجه به فارغ‌التحصیلان حوزه کشاورزی و منابع طبیعی، اهتمام ویژه‌ای به این موضوع دارد.

دکتر گلدانساز به ارتباط فارغ‌التحصیلان حوزه کشاورزی و منابع طبیعی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و مهم‌تر از همه به جایگاه بخش خصوصی فعال این عرصه اشاره کرد و افزود: «امیدواریم این ارتباط و همکاری بیشتر و بهتر از گذشته شود تا دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه کشاورزی و منابع طبیعی در سایه این ارتباط و همکاری‌ها با پتانسیل و توانمندی بخش‌های خصوصی تولیدی و مسائل و راهکارهای ایجاد کارآفرینی آشنا شوند».

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.

 


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.