تاکید هیأت دانشگاهی ایرلند بر گسترش همکاری‌های علمی با پردیس کیش

۱۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۲ کد : ۴۳۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۰۷
پروفسور فیتز پاتریک از دانشگاه کالج کورک (یو سی سی) ایرلند در دیدار با دکتر محمدرضا سعیدآبادی، معاون بین‌الملل پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، بر گسترش همکاری‌های علمی بین دو دانشگاه تاکید کرد.
تاکید هیأت دانشگاهی ایرلند بر گسترش همکاری‌های علمی با پردیس کیش

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، پروفسور فیتز پاتریک از دانشگاه یو سی سی، روز یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ با دکتر محمدرضا سعیدآبادی، معاون بین‌الملل پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار علاقه‌مندی طرفین به تبادل دانشجو، پژوهش‌های مشترک، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک و همچنین بهره‌مندی دانشجویان روابط بین‌الملل دانشگاه یو سی سی از برنامه کارشناسی ارشد مطالعات ایران پردیس کیش مورد بررسی و تاکید قرار گرفت.

در این دیدار، دانشگاه یو سی سی که در سال ۲۰۱۷ از سوی مجله سان‌دی تایمز به عنوان بهترین دانشگاه ایرلند معرفی شده است، برای استفاده از ظرفیت‌های برنامه‌های H2020 اتحادیه اروپا و اراسموس جهت تقویت همکاری‌های دو دانشگاه اعلام آمادگی کرد.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.