دیدار هیأت دانشگاهی آلمان با معاون بین‌الملل پردیس بین‌المللی کیش

۱۷ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۱ کد : ۴۳۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۸۳
هیاتی از دانشگاه‌های آلمان در دیدار با معاون بین‌الملل پردیس کیش دانشگاه تهران، درباره راه‌های همکاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دیدار هیأت دانشگاهی آلمان با معاون بین‌الملل پردیس بین‌المللی کیش

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، هیأتی از دانشگاه‌های آلمان متشکل از رئیس دانشگاه علمی کاربردی فولدا، مدیر بخش بین‌الملل دانشگاه گیسن، رئیس بخش خاورمیانه و آفریقای مجمع دانشگاه‌های آلمان و مدیر بخش بین‌الملل دانشگاه هانوفر، ۱۱ تیر ۱۳۹۶ با دکتر محمدرضا سعیدآبادی، معاون بین‌الملل پردیس کیش دانشگاه تهران، دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ضمن آشنایی طرفین با ظرفیت‌ها و حوزه‌های همکاری، مقرر شد برای ارتقای همکاری‌های دانشگاهی بین پردیس بین‌المللی کیش و دانشگاه‌های آلمان در زمینه‌های تبادل دانشجو و برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های مشترک، بررسی و رایزنی‌های تکمیلی به عمل آید و همکاری‌ها وارد مرحله اجرایی شود.

پردیس بین‌المللی کیش یکی از پردیس‌های فعال دانشگاه تهران در زمینه بسط و تقویت ارتباطات علمی با دانشگاه‌های معتبر جهان است که در یک سال گذشته، ضمن جذب دانشجوی خارجی در رشته‌های مختلف و برگزاری کارگاه‌های مشترک با دانشگاه اشتوتگارت آلمان، لایدن و دلفت هلند، پلی تکنیک میلان ایتالیا و...، هیأت‌های دانشگاهی متعددی از کشورهای گوناگون این پردیس بازدید و با مسئولان آن گفتگو کرده‌اند.


( ۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.