نشست مشترک همکاری‌های علمی و دانشگاهی ایران و اتحادیه اروپا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۱۰ تیر ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۴ کد : ۴۳۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۴۹۴
نشست مشترک همکاری‌های علمی و دانشگاهی ایران و اتحادیه اروپا به میزبانی دانشگاه تهران و با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
نشست مشترک همکاری‌های علمی و دانشگاهی ایران و اتحادیه اروپا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این نشست دو روزه که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با میزبانی دانشگاه تهران برگزارکننده آن است، بزرگ‌ترین هیأت علمی فناوری اتحادیه اروپا، مرکب از ۱۴ تن از مدیران کل و مسئولان اتحادیه و ۲۲ نفر از نمایندگان علمی ۲۲ کشور اتحادیه اروپا، رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی با هدف بررسی زمینه‌های گسترش فعالیت‌های علمی و آموزشی بین جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عضو اتحادیه اروپا حضور دارند.

نشست مشترک همکاری‌های علمی و دانشگاهی ایران و اتحادیه اروپا روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح در باغ‌موزه نگارستان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در روز نخست این نشست بعد از مراسم افتتاحیه، کارگاه نشست همکاری‌های آموزش عالی و تحقیقاتی ایران و اتحادیه اروپا و در روز دوم کارگاه نشست‌های تخصصی همکاری‌های آموزش عالی و تحقیقاتی ایران و اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.