اطلاعیه تکمیلی اعطای امتیازات ویژه برای جذب اعضای هیات علمی دارای سوابق تحصیلی و علمی برجسته از بدو استخدام

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۸ کد : ۴۱۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۲۰۳

آئین نامه اجرایی جذب هیأت علمی دارندگان سوابق تحصیلی و علمی برجسته و درخشان علمی با توضیح تکمیلی به شرح ذیل است:

این آئین نامه به منظور عملیاتی کردن مصوبه ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ هیأت امنای دانشگاه تهران تدوین شده که در آن آمده است: «هیأت امنا به استناد بند «ب» ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه به دانشگاه اجازه می‌دهد تدابیری برای جذب افرادی که دارای سوابق تحصیلی و علمی برجسته و درخشان هستند در کادر هیأت علمی خود بیندیشد تا این افراد از شروع استخدام از حقوق و امتیازاتی متفاوت نسبت به سایرین تا سقف معادل ۳۰ درصد حقوق و مزایای مصوب شروع استخدام برخوردار شوند».

این آئین نامه شامل متقاضیان جدیدالاستخدامی می‌باشد که در فراخوان هیأت مرکزی جذب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشگاه تهران ثبت نام نمایند. پرونده متقاضیان جذب هیأت علمی برجسته پس از تأیید هیأت اجرایی جذب با تأیید رئیس محترم دانشگاه به کمیته منتخب ارجاع می‌شود و پس از تأیید نهایی کمیته برای صدور حکم به هیأت رئیسه دانشگاه ارسال می‌شود.

مواد و ضوابط آئین‌نامه در اطلاعیه قبلی دانشگاه تهران درج شده است. برای مشاهده اطلاعیه قبلی اینجا را کلیک کنید.


( ۳۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

هاشمی ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۳
سلام، برای برخورداری از این شرایط در کدام فراخوان باید ثبت نام کرد.
علی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۶
باسلام وخسته نباشید ایا این استخدام وتخصص ظرفیت استخدام خارج از روال عادی که توسط هیت مرکزی جذب هر سال دوباره در شهریورماه وبهمن اعلام میشوند یا منظور از این مصوبه همان روال عادی جذب هست با تشکر