برگزاری مجمع عمومی انجمن‌های دانشجویی دانشگاه تهران

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۱ کد : ۳۹۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۹۸
دومین مجمع عمومی انجمن‌های دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دومین مجمع عمومی انجمن‌های علمی دانشجویی با حضور دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه، دکتر زارع چاهوکی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دبیران و اعضای انجمن‌های علمی دانشجویی در باشگاه دانشجویان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر سرسنگی در سخنانی ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه به تشریح برنامه‌های آتی در خصوص انجمن‌های علمی دانشجویی پرداخت و به مواردی از قبیل تأسیس یک شبکه جامع فرهنگی مجازی جهت اطلاع‌رسانی برنامه‌ها و فعالیت‌های دانشجویی، تلاش در جهت تصحیح و بهبود آئین‌نامه انجمن‌های علمی دانشجویی، حمایت هدفمند از انجمن‌های علمی دانشجویی، حمایت ویژه از طرح‌های نوآورانه و خلاقانه که با همکاری چندین انجمن علمی دانشجویی پیشنهاد می‌شود، همکاری با پارک علم و فناوری در خصوص توانمندسازی انجمن‌های علمی دانشجویی، به کارگیری توانمندی انجمن‌های علمی دانشجویی در امور مختلف دانشگاه، راه‌اندازی سامانه الکترونیکی نشریات دانشجویی اشاره کرد.

در ادامه جلسه دبیران و فعالان سابق و فعلی انجمن‌های علمی دانشجویی در باب تجارب قبلی و پیشنهادهایی برای برگزاری جشنواره‌ها و کارهایی که می‌توان در آینده انجام داد به گفتگو با یکدیگر پرداختند و در پایان جلسه پنل گفتگویی در باب مسائل و مشکلاتی که در حال حاضر در انجمن‌های علمی دانشجویی وجود دارد، میان دانشجویان فعال سابق و جدید صورت گرفت و راه‌حل‌هایی برای آنها ارائه شد.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.