آشنایی با برنامه ژان مونه در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران

۱۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۵ کد : ۳۸۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۸۵۵
وبینار آشنایی با برنامه «ژان مونه»، ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ با مشارکت مراکز علمی دانشگاهی ایران و میزبانی دانشکده مطالعات جهان برگزار شد.
آشنایی با برنامه ژان مونه در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این وبینار مدیر کل بخش تحقیقات کمیسیون فرهنگ و آموزش اتحادیه اروپا در بروکسل ضمن معرفی برنامه «ژان مونه» در راستای آموزش و تحقیق درباره مطالعات همبستگی اروپا و ویژگی‌های آموزشی و پژوهشی برنامه مزبور خواستار مشارکت مراکز علمی جمهوری اسلامی ایران در این برنامه شد.

کمیسیونر آموزشی اتحادیه اروپا نیز در بخش دیگری از این سمینار مجازی، جمهوری اسلامی ایران را همکار راهبردی اتحادیه اروپا در زمینه آموزش و پژوهش معرفی کرد و خواستار مشارکت دانشگاه‌های ایران به‌ویژه دانشگاه تهران در انجام بخش‌های مختلف آموزشی و تحقیقاتی برنامه ژان مونه شد.

در این وبینار که با همکاری معاونت بین‌الملل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و کمیسیون فرهنگ و آموزش اتحادیه اروپا برگزار شد، ۴۷ عضو هیئت علمی از دانشگاه‌های تهران، خوارزمی، اصفهان، گیلان و شیراز حضور داشتند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.