هوش مصنوعی و هوش مصنوعی در پزشکی؛ موضوع یک سخنرانی در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۸:۴۴ کد : ۳۸۱۳ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۹۹
کارگاه آموزشی با عنوان «هوش مصنوعی و هوش مصنوعی در پزشکی» با سخنرانی دکتر هرمز منصور، از نخبگان ایرانی خارج از کشور، در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، دکتر هرمز منصور، از نخبگان ایرانی خارج از کشور، سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ با عنوان «هوش مصنوعی و هوش مصنوعی در پزشکی» در سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر پردیس دانشکده های فنی سخنرانی می‌کند.

دکتر هرمز منصور، با دانشگاه‌ها و مؤسسات معتبر علمی و پژوهشی اروپایی و آمریکایی از جمله دانشگاه ام‌آی‌تی و هاروارد ایالات متحده و آکادمی‌های پاریس و بروکسل، همکاری علمی و آموزشی دارد.

گفتنی است این کارگاه در قالب طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیر مقیم به منظور انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به کشور و همچنین ایجاد ارتباط مؤثر دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم با همتایان داخلی و مراکز علمی و فناوری منتخب توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.


( ۱۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.