رییس جدید پردیس بین‌المللی البرز دانشگاه تهران معارفه شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۹:۵۲ کد : ۳۸۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۸۹
مراسم معارفه رییس پردیس بین‌المللی البرز، با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، مراسم معارفه دکتر یونس نوربخش، به عنوان رییس پردیس بین‌المللی البرز و تودیع دکتر محمدعلی اخوان بهابادی، رییس سابق پردیس البرز، دهم بهمن‌ماه ۱۳۹۵ با حضور رییس دانشگاه تهران برگزار شد.

 در این مراسم رییس دانشگاه تهران با اشاره به اینکه دانشگاهی با سابقه بیش از ۸۰ سال نمی‌تواند با برنامه‌ها  و معماری قدیمی آموزشی گام در حل بحران مسایل اجتماعی بگذارد، تاکید کرد: «اگر دانشگاهی توقع فارغ‌التحصیل کارآفرین را دارد، باید برنامه‌ها و معماری آموزشی خود را بازنگری کند و مطابق با اهداف کارآفرینی، بین‌المللی‌شدن و پاسخگویی نیازهای اجتماع تنظیم نماید».

دکتر نیلی احمدآبادی، ارتباط دانشگاه و اجتماع را وظیفه سوم دانشگاه‌ها برشمرد که معیار سنجش حرکت صحیح دانشگاه‌ها در مسیر اهداف تعیین‌شده است. وی افزود: «پس از طی دوره اولیه آموزش عالی که دوره تقاضا بوده است، وارد دوره عقلانی‌تر شدیم و باید با هدف کیفی‌سازی آوزش و پژوهش بتوانیم اهداف وظیفه سوم دانشگاه‌ها را تحقق بخشیم».

 در ادامه، دکترمحمدعلی اخوان بهابادی، رییس پردیس بین‌المللی البرز، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در پردیس ارایه کرد و دکتر نوربخش نیز برنامه‌های خود را برای اداره پردیس البرز تشریح کرد.    


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.