گسترش همکار‌ی‌های دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با افغانستان

۰۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۴ کد : ۳۸۰۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۴۲
رییس مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه «رنا» افغانستان، در دیدار با مسئولین دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بر گسترش همکاری‌های علمی و دانشگاهی تاکید کرد.

در پی امضای تفاهم‌نامه دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه «رنا» افغانستان، رییس این مرکز، ۵ بهمن‌ماه به منظور اجرایی‌نمودن مفاد این تفاهم‌نامه، با رییس و برخی از اعضای هیأت‌علمی دانشکده کارآفرینی دیدار و گفت‌وگو کرد.

توافقات اولیه برای همکاری اعضای هیأت علمی دانشکده کارآفرینی در هیأت تحریریه نشریه علمی مرکز خلاقیت و نوآوری دانشگاه رنا، معرفی ده نفر برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و پنج نفر در دوره دکتری در دانشکده کارآفرینی، طراحی یک دوره MBA یا DBA برای کارآفرینان افغانستانی مقیم ایران از سوی دانشکده، برگزاری یک کارگاه آموزشی دانشگاه کارآفرین برای ایجاد نگرش و تفکر کارآفرینانه در اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه رنا و برگزاری یک استارتاپ ویکند در افغانستان از محورهای مهم گفت‌و‌گو و توافق در این نشست بود.


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.