اجرای طرح ارزیابی و سنجش جسمی- روانی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

۰۶ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۴ کد : ۳۷۹۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۴۰
وضعیت اسکلتی- عضلانی و سنجش جسمی- روانی دانشجویان، استادان و مردم جزیره کیش توسط گروه علوم ورزشی پردیس کیش ارزیابی شد.

وضعیت اسکلتی- عضلانی و سنجش جسمی- روانی دانشجویان، استادان و مردم جزیره کیش توسط گروه علوم ورزشی پردیس کیش ارزیابی شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، وضعیت اسکلتی- عضلانی و سنجش جسمی- روانی دانشجویان، استادان و عموم مردم جزیره کیش، توسط گروه علوم ورزشی و به شکل مشترک در سه رشته حرکات اصلاحی و آسیب‌شناسی ورزشی، فیزیولوژی ورزشی و رفتار حرکتی در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران ارزیابی شد.

این طرح با هدف افزایش آگاهی افراد از وضعیت قامت، ابعاد مختلف تندرستی جسمی و روانی و پیکرسنجی، در مرکز تندرستی و مجموعه آزمایشگاه‌های علوم ورزشی پردیس کیش، تحت نظارت اعضای هیأت علمی پردیس کیش و با همکاری تیمی ۲۰ نفره متشکل از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی علوم ورزشی برگزار شد.

در این طرح، وضعیت بدنی و تندرستی مراجعین بررسی و پس از تعیین و تفسیر، به شکل تخصصی راه‌کارهای لازم برای اصلاح یا حفظ وضعیت بدنی مطلوب ارائه شد.

لازم به ذکر است این طرح که به صورت بلندمدت، در چهار دوره به اجرا در خواهد آمد، مرحله مقدماتی راه‌اندازی مرکز تخصصی حوزه علوم ورزشی در پردیس کیش دانشگاه تهران به شمار می‌رود.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.