نشست مدیران کل شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور

۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۹ کد : ۳۵۷۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۸۰
نشست مدیران کل شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، اولین جلسه شورای مدیران کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور در سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵، ۲۵ مهر ۱۳۹۵، با حضور مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در سالن شورای اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، دکتر سیدجلال زرگر، مشاور رئیس دانشگاه و مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و دبیر شورای مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های منطقه یک آموزش عالی کشور، گزارشی از اقدامات انجام شده در بارۀ مصوبات جلسات سال تحصیلی گذشته ارائه کرد.

در ادامه جلسه، موضوعاتی شامل بررسی نحوه پیگیری مطالبات از بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و تعیین تکلیف نحوه محاسبه سهم بنیاد در پرداخت شهریه پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، بررسی میزان و نحوه تخصیص اعتبارات از طریق اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بررسی زمان و مکان برگزاری مرحله نهایی چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به عنوان دستور جلسه، مورد بحث و تبادل نظر و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

یادآوری می‌شود مدیران کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، شهید بهشتی، تربیت مدرس، علامه طباطبایی، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، علم و صنعت ایران، خوارزمی، شاهد، پیام نور، الزهرا (س)، تربیت دبیر شهید رجایی، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، هنر، فنی و حرفه‌ای، عضو این شورا هستند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.