برنامۀ استقبال از پذیرفته شدگان آزمون سراسری ۱۳۹۵ دانشگاه تهران

۰۳ مهر ۱۳۹۵ | ۰۷:۴۶ کد : ۳۵۰۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۷۶
به گزارش معاونت فرهنگی دانشگاه تهران برنامۀ استقبال از دانشجویان جدید (مقطع کارشناسی پیوسته و دکتری عمومی دامپزشکی) ورودی ۱۳۹۵ روز سه شنبه ۶ مهر اجرا خواهد شد. اطلاعیۀ این معاونت برای استقبال از ورودی‌های جدید به شرح زیر است:

۱- از همۀ پذیرفته شدگان دعوت می‌شود پس از ثبت نام الکترونیکی از طریق پایگاه اینترنتی آموزش دانشگاه تهران، روز سه‌شنبه ۱۳۹۵/۷/۶ بر اساس کد رشته محل قبولی، از ساعت ۷.۳۰ تا ۸ صبح برای شرکت در آیین ورودی دانشگاه تهران به نشانی: خیابان انقلاب، پردیس مرکزی دانشگاه تهران مراجعه نمایند. برای سهولت در حضور لطفاً بر اساس جدول تعیین شدۀ زیر از درهای تعیین شده مراجعه فرمایید.

رشته / پردیس / دانشکده

محل مراجعه

کشاورزی و منابع طبیعی، ابوریحان، هنرهای زیبا، دامپزشکی، فارابی قم، حقوق، ادبیات و علوم انسانی، الهیات، زبان‌ها و ادبیات خارجی

سردر اصلی دانشگاه تهران (خیابان انقلاب)

پردیس دانشکده‌های فنی

در غربی دانشگاه تهران (خیابان ۱۶ آذر، روبروی خیابان ادوارد براون)

علوم، محیط زیست، ‌ اقتصاد، جغرافیا، روانشناسی، مدیریت، علوم اجتماعی

در شرقی دانشگاه تهران (خیابان قدس، ‌روبروی خیابان طالقانی)

 

۲- همزمان با برگزاری آیین نودانشجویان، برنامه ویژه‌ای برای والدین محترم آنها با حضور مشاوران توسط متخصص پیش‌بینی شده است. حضور حداقل یک تن از والدین محترم در این برنامه توصیه می‌شود.

۳- مراحل ثبت نام حضوری و ارائه مدارک مورد نیاز بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده توسط آموزش دانشگاه و پردیس/دانشکده مربوط (محل قبولی) پس از اتمام آیین نودانشجویان صورت خواهد پذیرفت.

۴- برای ورود همراهان نودانشجویان (والدین محترم) به دانشگاه ارائه مدارک رسمی احراز هویت (کارت ملی یا شناسنامه) الزامی است.


( ۲۵۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.