بدرقه کاروان ورزشی دانشگاه تهران، اعزامی به المپیاد سیزدهم

۲۷ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۴ کد : ۳۳۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۶۵۸
مراسم بدرقه کاروان ورزشی به المپیاد سیزدهم در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این مراسم با حضور دکتر محمود نیلی احمد آبادی، رییس دانشگاه تهران، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه تهران، دکتر حسن به‌نژاد، معاون دانشگاه و رییس خدمات دانشجویی دانشگاه تهران و علی حبیب اللهی، مدیرکل تربیت بدنی، ۲۶ تیرماه در باشگاه دانشجویان برگزار شد.

در این مراسم دکتر نیلی‌ احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان، المپیاد دانشجویی را فرصتی ارزشمند برای یادگیری مهارت‌های زندگی اجتماعی دانست و برای تمامی ورزشکاران در این رویداد معتبر ملی آرزوی موفقیت کرد.

علی حبیب‌اللهی، مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه تهران، در این مراسم ضمن ارایه گزارش از روند برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌ها و شرکت در مسابقات انتخابی منطقه یک، خواستار حضور قدرتمندانه ورزشکاران در این رویداد ملی و حفظ شأن و جایگاه دانشگاه تهران، با رعایت اصول و قواعد فنی و عمومی حاکم بر مسابقات المپیاد، شد.

شایان ذکر است، رقابت‌های المپیاد دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، از روز ۲۸ تیرماه با رقابت دانشجویان دختر و ۱۰ مردادماه با رقابت دانشجویان پسر در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز خواهد شد، و کاروان ورزشی دانشگاه تهران با ۱۸۰ ورزشکار، مربی و سرپرست در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد.

در این مراسم، پرچم المپیاد توسط رییس دانشگاه تهران، تحویل پرچم‌داران کاروان شد. در انتهای مراسم سوگندنامه ورزشکاران دانشجو قرائت و لوح یادبودی از طرف دانشجویان به ریاست دانشگاه تهران اهداء گردید.


( ۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

حمیداله غضنفری ۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۰۸:۱۸
باسلام وآرزوی توفیق برای کاروان ورزشی دانشجویان دانشگاه تهران و قدردانی از زحمات همکاران اداره کل تربیت بدنی دانشگاه، انشااله به سلامت و با دست پر برگردند.