برگزاری کنفرانس «فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران پساتحریم»

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۷ کد : ۳۲۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۰۱
کنفرانس «فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران پساتحریم»، به همت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و با میزبانی کشور مالزی، ششم و هفتم مرداد برگزار می‌شود.

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، بنا به ضرورت گسترش روابط پایدار اقتصادی‌ با کشورهای مسلمان آسیایی و براساس وجود روابط دو سویه و مستمر با کارآفرینان مسلمان مطرح بین‌المللی، کنفرانس «فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایران پساتحریم» را با همکاری سازمان توسعه سرمایه‌گذاری(MIDA)، دانشگاه UTM مالزی، وزارت اقتصاد مالزی، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران کشورهای ASEAN برگزار می‌کند. این کنفرانس با میزبانی کشور مالزی،‌ در تاریخ ششم و هفتم مرداد ۱۳۹۵ (۲۷-۲۸ جولای ۲۰۱۶) برگزار می‌شود.
از سخنرانان کلیدی این کنفرانس می‌توان به وزیر تجارت و صنعت کشور مالزی و رییس سازمان توسعه سرمایه‌گذاری(MIDA) اشاره کرد.
از جمله اهداف مهم این کنفرانس، معرفی و‌ ارائه پروژه‌ها، فرصت‌ها و مزایای سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای کوچک و متوسط و معرفی شرکت‌های بزرگ ایران به سرمایه‌گذاران کشورهای ASEAN، تشویق سرمایه‌گذاران مالزیایی و کارآفرینان ASEAN علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ایران به مشارکت هر چه بیشتر، تبادل اطلاعات و ارتباط بیشتر فعالان اقتصادی ایران با سایر کشورها برای انتقال دانش فنی و برقراری روابط تجاری و صنعتی و برگزاری تور کسب و کار به‌منظور بازدید از برخی از شرکت‌های موفق مالزیایی است.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.