تقدیر شورای صنفی کوی از معاون دانشجویی، مدیران و کارکنان کوی دانشگاه تهران

۰۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۳ کد : ۳۲۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۷۱
شورای صنفی کوی دانشگاه تهران، از معاون دانشجویی، مدیران و کارکنان کوی تقدیر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، همزمان با ولادت حضرت علی‌اکبر‌(ع) و روز جوان، مراسم جشن هفته خوابگاه‌ها و نیمه شعبان، ۲۹ اردیبهشت‌ماه، در سالن فرهنگی ورزشی شهید نوروزی کوی پسران برگزار شد.

این مراسم با حضور دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رییس دانشگاه تهران، دکتر حسن به‌نژاد، معاون دانشجویی و رییس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه، دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه، دکتر سیداحمدرضا خضری، مشاور رییس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد اسماعیلی، مدیرکل امور خوابگاه‌های دانشگاه و جمعی از مسئولان، دانشجویان و کارکنان کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم، نماینده شورای صنفی دانشجویان ضمن قدردانی از خدمات حوزه معاونت دانشجویی در تغذیه، فضای سبز و ایجاد شور و نشاط در هفته خوابگاه‌ها، از دکتر حسن به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه و مدیران خوابگاه‌ها با اهدای لوح تقدیر، از زحمات و تلاش‌های ایشان تقدیر کرد.

در این جلسه از اولین نسخه اپلیکیشن کوی دانشگاه به نام «اپ کوی» توسط معاونت فرهنگی اداره کل خوابگاه‌ها رونمایی شد. همچنین جوایزی نیز توسط مدیران حاضر در برنامه به برگزیدگان اتاق نمونه دانشجویی و برندگان مسابقات ورزشی دهه فجر اهدا شد.

گفتنی‌است جشن بزرگ هفته خوابگاه‌ها و نیمه شعبان ویژه دختران، پنجشنبه سی‌ام اردیبهشت‌ماه، در سالن الزهرا خوابگاه شهید چمران برگزار شد.


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.