کارگاه بین‌المللی طراحی تعاملی در دانشگاه تهران برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۹ کد : ۳۰۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۵۲
نخستین کارگاه بین‌المللی آموزش طراحی تعاملی ۲۰۱۶، با موضوع «ارتقاء تعاملات اجتماعی به کمک فناوری اطلاعات» از ۲۲ فروردین‌ماه به مدت پنج روز در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران برگزار شد.
کارگاه بین‌المللی طراحی تعاملی در دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه تهران، در این کارگاه بین‌المللی که با حضور ۴۰ دانشجو برگزار شد، از پروژه‌ها و دستاوردهای ویژه دانشجویان در حوزه‌های مختلف رونمایی و در خصوص آنها بحث و تبادل نظر شد.

در این کارگاه که برای اولین بار در ایران از سوی گروه طراحی صنعتی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران و با شرکت استادان دانشگاه صنعتی «دلفت هلند» ( Delft ) برگزار شد، دانشجویان از تخصص‌ها و گرایش‌های مختلف، فضای طراحی بین‌رشته‌ای را تجربه کردند.

از ویژگی‌های این کارگاه، می‌توان به ایجاد فضای گفتمان بین گرایش‌های مختلف طراحی صنعتی، مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر و مهندسی الکترونیک در راستای نهادینه‌سازی تجربه و توانایی ایجاد ارتباط میان تفکر شهودی، پژوهش مهندسی و پروتوتایپ‌سازی عملی طراحی برای دانشجویان اشاره کرد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.